Blog With Sidebar

You can use the blog with sidebar.

Almanya’da Uçuşlar 17 Şubat’a Uzatıldı

Yakup Doğanok Duyurular 30 Ocak 2021 Leave a reply

Almanya’nın bugünden itibaren 17 Şubat’a kadar uçuşları askıya aldığı ülkeler İngiltere, İrlanda, Portekiz, Brezilya ve Güney Afrika. Girişlerin bu Ükelerde koronavirüsün mutasyona uğrayan türünün görülmesinden dolayı olduğu belirtildi.

İngiltere’de artık vatandaşlar geçerli bir neden sunmadan ülkeden ayrılamayacak

Yakup Doğanok Duyurular 30 Ocak 2021 Leave a reply

Yurtdışına çıkan vatandaşlarına, ziyaret öncesinde form doldurma zorunluluğu getiren İngiltere’de artık vatandaşlar geçerli bir neden sunmadan ülkeden ayrılamayacak. Tatil seyahatlerini geçerli bir neden olarak kabul etmeyen İngiltere’de vatandaşlar ülkeden neden ayrıldıklarını açıklamak zorunda. Başbakan Boris Johnson, tatil amaçlı seyahatin yasadışı olduğunu belirtmişti.

2021 Fransa’ya Güncel Giriş Koşulları

Yakup Doğanok Duyurular 2 Ocak 2021 Leave a reply

2021 Fransa’ya güncel giriş koşulları 28 Aralık pazartesi gününden itibaren yurt dışından hava ile 30 Aralık tarihinden itibaren ise hava, kara ve deniz yolu ile gelen tüm yolcuların son 72 saatte yapılmış negatif PCR testlerini ibraz etmesi gerekmektedir. Negatif PCR testi sonucunu ibraz etmeyenler Türkiye’ye gelirken uçağa bindirilmeyecektir. Ülkemize girişte hudut kapısında testini ibraz etmeyenler ikamet edecekleri adreslerde karantina altına alınacaktır. Bu uygulama 1 Mart 2021 tarihine kadar devam edecektir.”

Almanya Seyahat Kuralı

Yakup Doğanok Duyurular 2 Ocak 2021 Leave a reply

Almanya seyahat kuralı C tipi vize sahibi üçüncü dünya ülkeleri vatandaşları ve Gri/Yeşil (Hizmet/Hususi) Türk pasaportu sahiplerinin önemli iş sebepleri (satış sözleşmesi veya bakım/onarım gibi) ile seyahatlerinde Almanya’da bulunan şirket tarafından onaylı evrakı olması şartıyla, (Toplantılara katılım hariç)